RCR Italy kieliszki do likieru 6szt 60ml OPERA
Witamy w lubimyzakupy.pl
Metalowy stojak na wino „Motocyklista” to ręcznie wykonana ozdoba ze stali, idealna na prezent dla fanów motocykli i stylowych dodatków do wnętrz. Pasuje do butelek o średnicy do 7,7 cm i wyróżnia się trwałością oraz dynamicznym designem.

Ręcznie wykonany stojak na butelkę wina o pojemności 0,75 L w formie motocyklisty to wyjątkowa dekoracja, która łączy pasję do motoryzacji z elegancją stalowego rzemiosła. Wykonany z najwyższej jakości stali, zachwyca precyzją detali i dynamicznym wyglądem. Doskonały jako prezent na urodziny, jubileusz, Dzień Ojca czy inne okazje.
Materiał: stal najwyższej jakości
Kompatybilność: pasuje do butelek o średnicy do 7,7 cm i różnych wysokościach
Design: ręcznie robiony, w formie motocyklisty
Opakowanie: eleganckie, białe pudełko kartonowe – gotowe do wręczenia
Wyrazisty styl – stojak w kształcie motocyklisty to idealny wybór dla miłośników adrenaliny i motoryzacji
Ręczne wykonanie – każdy egzemplarz jest unikatowy i wykonany z dbałością o szczegóły
Trwałość i stabilność – solidna stal gwarantuje odporność na uszkodzenia i długowieczność
Gotowy na prezent – estetyczne opakowanie nie wymaga dodatkowego pakowania
Uniwersalność – pasuje do różnych typów butelek, zarówno wina, jak i innych trunków
RCR Italy kieliszki do likieru 6szt 60ml OPERA
Komplet składa się z:
Ręcznie wykonany stojak na butelkę w kształcie retro auta to stylowy i trwały dodatek, który zachwyci każdego fana klasycznej motoryzacji. Dzięki eleganckiemu opakowaniu i uniwersalnym wymiarom idealnie sprawdzi się jako oryginalny prezent na każdą okazję.
GARNEK STALOWY GASTRONOMICZNY 10L TADAR
SKŁAD ZESTAWU:
Forma do muffinek Tadar 26,5 x 35,5cm średnica 7cm
Metalowy stojak na wino „Siedzący Wędkarz” to ręcznie wykonana dekoracja ze stali, idealna na prezent dla miłośnika wędkarstwa i natury. Stylowy uchwyt na butelkę 0.75L w formie wędkarza pasuje do wnętrz rustykalnych, morskich i hobbystycznych, dodając im wyjątkowego charakteru.
Forma do chleba Tadar 12 x 29cm
Kubek porcelanowy Tadar Lawenda Trapez 310 ml to elegancki dodatek do kuchni w stylu prowansalskim, wykonany z trwałej porcelany New Bone China. Subtelny motyw lawendy i trapezowy kształt sprawiają, że idealnie nadaje się na prezent i codzienne użytkowanie.
Metalowy stojak na wino „Nauczyciel” to oryginalny prezent dla pedagoga, pasjonata czy miłośnika wyjątkowych dekoracji. Ręcznie wykonany ze stali, pasuje do butelek 0,75L i elegancko ozdobi kuchnię, jadalnię lub gabinet.
Metalowy stojak na wino „Sędzia” to elegancki i ręcznie wykonany uchwyt na butelkę 0.75L, idealny jako prezent dla prawnika, sędziego lub studenta prawa. Stylowy stojak w kształcie sędziego z wagą i księgą pasuje do butelek o średnicy do 7,7 cm i doskonale sprawdzi się jako dekoracja biura lub kancelarii.
Metalowy stojak na wino „Motocyklista” – idealny prezent dla fana motoryzacji i stylowej dekoracji wnętrz.
Ręcznie wykonany stojak na butelkę 0.75L w kształcie motocyklisty – trwały, unikalny i gotowy do wręczenia w eleganckim pudełku.
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny