Koszyk

Aktywne filtry

Dostępność: 7 W magazynie

SUSZARKA DO WLOSÓW SKŁADANA ALICE 1200W

Suszarkę wyposażono w 2-stopniową regulację mocy. Ustaw odpowiednie parametry suszenia w zależności od długości i kondycji swoich włosów. Nasadka skupiająca powietrze na konkretnym paśmie włosów ułatwi Tobie wymodelowanie fryzury.

Propozycja marki Botti Electronic posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Suszarka przy zbyt długiej pracy automatycznie wyłączy się i ponownie włączy po ostygnięciu.

Dostępność: 36 W magazynie

Czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej jest łatwy w utrzymaniu czystości a dodatkowo prezentuje się nowocześnie. Jest on idealny do szybkiego ugotowania wody na kawę czy herbatę. Korpus z stali nierdzewnej jest w srebrnym kolorze. Czajnik można obracać o 360 stopni. Co ważne - jest wyposażony w ochronę przed przegrzaniem. Sprawdza się zarówno w domu jak i w biurze, w małej gastronomii, pensjonatach.

Dostępność: 17 W magazynie

MŁYNEK DO KAWY BOTTI CAFFEGUSTO INOX 160W

Przezroczysta pokrywa gwarantuje kontrolę nad procesem mielenia, a dzięki wyłącznikowi bezpieczeństwa można uruchomić urządzenie tylko przy zamkniętej pokrywie, zapewnia to komfort użytkowania, sprawia również, że młynek może stanowić ozdobę każdej kuchni, bez konieczności dodatkowego miejsca do przechowywania.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny