Koszyk

Sposoby i koszty dostawy

Przesyłka kurierska: Kurierzy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Kurier dostarczy zamówione zakupy w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki. Metoda jest dostępna dla wszystkich produktów.
Płatność przy odbiorze w przypadku dostawy kurierem jest możliwa dla zamówień o wartości do 2 000 zł.

UWAGA: Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie, gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze bądź dużych gabarytach paczka może zostać dostarczona pod budynek znajdujący się w adresie dostawy.

Punkty Odbioru Osobistego: Nasz magazyn i punkty odbioru zlokalizowane są w różnych miastach, dlatego przesyłki są przewożone z magazynu do punktu odbioru w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki. Lista Punktów Odbioru Osobistego znajduje się tutaj.
W Punktach Odbioru Osobistego istnieje możliwość płatności za zamówienia przy odbiorze.

Standardowe koszty dostawy w LubimyZakupy.pl

Przesyłka kurierska

16,99 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

22,99 zł

Odbiór osobisty

0,00 zł


Sposoby i koszty dostaw ponad gabarytowych

Koszty dostawy produktów oferowanych w naszym sklepie zależą od wagi oraz gabarytów produktów i mogą różnić się od kosztów standardowych dla produktów oferowanych przez LubimyZakupy.pl za pomocą przesyłki kurierskiej.

Szczegółowe informacje na temat kosztów dostaw powyżej 30kg oraz o wymiarach ponad gabarytowych, w tym na paletach wyceniane są każdorazowo indywidualnie w zależności od wagi i gabarytów.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny