
Przeznaczenie: Do oleju, Do sałatek
Zmywarka: Nie
Wysokość: 14 cm
Średnica: 6,5 cm, 5 cm
Materiał: Tworzywo sztuczne, Szkło, Powłoka antypoślizgowa
Witamy w lubimyzakupy.pl
Przeznaczenie: Do oleju, Do sałatek
Zmywarka: Nie
Wysokość: 14 cm
Średnica: 6,5 cm, 5 cm
Materiał: Tworzywo sztuczne, Szkło, Powłoka antypoślizgowa
Czajnik tradycyjny stalowy Florina 2,5 l szary
Metalowy stojak na wino „Motocyklista” to ręcznie wykonana ozdoba ze stali, idealna na prezent dla fanów motocykli i stylowych dodatków do wnętrz. Pasuje do butelek o średnicy do 7,7 cm i wyróżnia się trwałością oraz dynamicznym designem.
Oryginalny stojak na wino „Wędkarz” wykonany ze stali galwanizowanej w kolorze grafitowym to elegancki prezent dla miłośnika wędkowania i dobrych trunków. Dekoracyjny stojak na butelkę 0,5 kg o średnicy 14 cm doskonale uzupełni wystrój wnętrza i podkreśli pasję obdarowanej osoby.
Metalowy stojak na butelkę „Wędkarz – Rekordzista” to ręcznie wykonana dekoracja ze stali, idealna jako prezent dla wędkarza i miłośnika natury. Stylowy uchwyt na wino 0,75L z motywem rekordowego połowu doskonale sprawdzi się jako ozdoba salonu, tarasu lub domowego barku.
CZAJNIK BOGUCICE COTTAGE SKY
KUBEK TERMICZNY NIERDZEWNY CAPSULA 360 ML
GARNEK STALOWY GASTRONOMICZNY 10L TADAR
Metalowy stojak na wino „Doktor” to wyjątkowy prezent dla lekarza, pielęgniarki, ratownika lub studenta medycyny. Ręcznie wykonany ze stali, pasuje do butelek 0,75L i stanowi elegancką dekorację pełną symboliki.
Forma do chleba Tadar 12 x 29cm
Metalowy stojak na wino „Barber” to ręcznie wykonana dekoracja ze stali, idealna jako prezent dla fryzjera, stylisty lub miłośnika branży barberskiej. Stylowy uchwyt na butelkę 0,75L w formie fryzjera doskonale sprawdzi się jako ozdoba salonu fryzjerskiego, gabinetu lub domowego barku.
Producent: WALTHER GLAS
Linia: GEORGINA
Średnica: 17 cm
BANQUET AVANZA Menażka 4-poziomowa to praktyczny zestaw pojemników obiadowych wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, idealny do przechowywania i transportu żywności. Każdy z czterech pojemników o pojemności 0,7 litra posiada szczelną pokrywkę z odpowietrznikiem aroma knob, umożliwiającym bezpieczne podgrzewanie w kuchence mikrofalowej.
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny