- Obecnie brak na stanie
Witamy w lubimyzakupy.pl
PATERA PIĘTROWA DO CIASTA ALICE

PATERA PIĘTROWA DO CIASTA ALICE
WYMIARY TALERZY 19 CM I 16 CM
Wszystkie porcelanowe elementy zastawy wykonane zostały z porcelany typu NBC, która ma ciepły kremowy odcień. Jest ona niezwykle lekka, co gwarantuje komfort użytkowania.
Porcelanowa powierzchnia jest gładka i błyszcząca, łatwa w utrzymaniu czystości. Można myć w zmywarkach.
Elementy zastawy wykonane zostały z porcelany, która jest higieniczna i bezpieczna w kontakcie z żywnością.
Elementy kolekcji ozdobione zostały dekoracjami pokrywającymi całą powierzchnię. Różniące się szczegółami kalki w zestawieniu wielu elementów tworzą składną całość.
Ponadczasowy pomysł na aranżację. Zastawa sprawdzi się w każdym pomieszczeniu zarówno jako piękne użytkowe produkty oraz ozdoba sama w sobie.
Patera zapakowana w ozdobny kartonik
Super pomysł na prezent
FILIŻANKA JUMBO 420 ML SPODEK 17CM ALICE PUDEŁKO
TALERZ PŁYTKI 26,5 CM ALICE
PATERA MISA GWIAZDA 25CM RENIFERY ŚWIETA RED BOŻE NARODZENIE
PATERA CHOINKA 28CM MIKOŁAJ ŚWIĘTA RED BOŻE NARODZENIE PORCELANA
PATERA NA NODZE NA CIASTO 28CM RED CHOINKA BOŻE NARODZENIE
TACKA PATERA PROSTOKĄTNA NA CIASTO 36X18CM BAŁWANEK ŚWIĘTA BLUE BOŻE NARODZENIE
Metalowa patera na nóżkach idealnie sprawdzi się do podawania ciasta lub owoców. Może również pełnić funkcję podtalerza pod świece lub ozdoby pomieszczenia.
Ekokrystaliczne szkło LUXION®, pierwsze ekokrystaliczne szkło, to ultracienkie szkło kryształowe produkowane w piecach elektrycznych bez wyładowań atmosferycznych. Piece elektryczne zasilane są energią elektryczną pochodzącą bezpośrednio lub pośrednio ze źródeł odnawialnych oraz czystych surowców, co pozwala na uzyskanie materiału o maksymalnym blasku i przezroczystości, bez stosowania wybielaczy i silnie zanieczyszczających substancji.
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny