Koszyk

WALTHER GLASS talerz patera Georgina 18 cm

15,00 zł

Producent: WALTHER GLAS
Linia: GEORGINA

Średnica: 18 cm

Ilość
Dodaj do listy życzeń

GEORGINA

   Idealna do podawania ciast lub jako dekoracja domowego zacisza. Użyty design sprawi, że talerz będzie pasował do każdego rodzaju wnętrza. Świetnie sprawdzi się też jako prezent.

Walther Glas
43 Przedmioty

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 1 W magazynie

Patera nie nadaje się do mycia w zmywarce. Po stronie serwowania taca jest gładko szklana, na zewnątrz i noga ma szorstkie wykończenie do połyskującego złotego koloru. Cała konstrukcja tacy ze stożkową nogą jest stabilna i nie przewraca się. Patera na nodze z brokatowymi refleksami w miedzianym zabarwieniu wygląda nowocześnie i staje się centrum uwagi na położonym stole.

Patera na Nodze Luigi Bormioli 33 cm kolor...

169,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Patera nie nadaje się do mycia w zmywarce. Po stronie serwowania taca jest gładko szklana, na zewnątrz i noga ma szorstkie wykończenie do połyskującego miedzianego koloru. Cała konstrukcja tacy ze stożkową nogą jest stabilna i nie przewraca się. Patera na nodze z brokatowymi refleksami w miedzianym zabarwieniu wygląda nowocześnie i staje się centrum uwagi na położonym stole.

Patera na Nodze Luigi Bormioli 33 cm kolor...

169,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Patera nie nadaje się do mycia w zmywarce. Po stronie serwowania taca jest gładko szklana, na zewnątrz i noga ma szorstkie wykończenie do połyskującego platynowego koloru. Cała konstrukcja tacy ze stożkową nogą jest stabilna i nie przewraca się. Patera na nodze z brokatowymi refleksami w miedzianym zabarwieniu wygląda nowocześnie i staje się centrum uwagi na położonym stole.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny