GERLACH patelnia z powłoką granitową GRANITEX 20 cm

Producent: GERLACH

Linia: GRANITEX

Średnica: 20 cm

Rodzaj powłoki: GRANITOWA

Cena
89,00 zł
Ilośc
Ostatnie sztuki w magazynie

GERLACH GRANITEX

   Patelnia aluminiowa Granitex posiada jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, powłokę ILAG Granitec. Posiada ona cztery warstwy: bazową powłokę wzmacnianą ceramicznie, powłokę gwarantującą zwiększoną odporność na zarysowania, warstwę z efektem granitu oraz wierzchnią warstwę zapewniającą łatwość w czyszczeniu.

   Grube, sześciowarstwowe dno patelni Granitex doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest jeszcze efektywniej. Dodatkowo, patelnia została wyposażona w specjalny dysk w technologii Full Induction, który umożliwia korzystanie z naczynia na kuchenkach indukcyjnych w jeszcze bardziej wydajny sposób, niż dotychczas.

   Naczynie charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Podnoszenie patelni wypełnionej pysznym spaghetti nie sprawi większej trudności.

   Ponadto, Granitex posiada antypoślizgową, nienagrzewającą się rączkę typu Soft Touch, która uprzyjemni codzienne gotowanie.

   Naczynie dostosowane jest do korzystania ze wszystkich rodzajów kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej i oczywiście indukcyjnej.

Producent: GERLACH

Linia: GRANITEX

Średnica: 20 cm

Rodzaj powłoki: GRANITOWA

Zobacz także

GSW patelnia TITANIUM GRANIT 20cm
0 Review(s)
W magazynie
149,00 zł

Producent: GANS-STAHLWAREN - GERMANY

Materiał: Odlew aluminiowy

Wewnątrz: Pokryta powłoką nieprzywieralną TITAN

...

Polecane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: