HEFRA Zestaw posrebrzanych widelczyków do ciast 6 szt. ROMAŃSKIE

Producent: Hefra

Linia: Romańska

Ilość elementów: 6

Liczba osób: 6

Wykończenie: połysk

Cena
275,61 zł
Ilośc
Ostatnie sztuki w magazynie

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: połysk`

Opakowanie: typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane (posrebrzane) produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

Zestaw sztućców:

  • widelczyk do ciast – 6 sztuk (dł. 14,8 cm)

   Zestaw widelców do ciasta dla sześciu osób jest idealnym uzupełnieniem do pozostałych sztućców deserowych, zapewniającym niepowtarzalne estetyczne doznania podczas każdego poobiedniego spotkania. Model Romański jest propozycją dla poszukujących oryginalnego wzoru opartego na późno XVIII-wiecznej stylistyce rodem z królewskich zachodnioeuropejskich stołów.

   Wykonane są ręcznie z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z tradycją i kunsztem Warszawskiej Fabryki Platerów. Zestaw umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniącym sztućce przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowane wnęki na każdy element zestawu uwydatniają detale sztućców, nadając im wyjątkową prezencję.

   Sztućce modelu Romańskiego to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

   Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.

   W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.

Producent: Hefra

Linia: Romańska

Ilość elementów: 6

Liczba osób: 6

Wykończenie: połysk

Zobacz także