HEFRA Zestaw posrebrzanych widelczyków do ciast OKSYDOWE 6 szt. RAPSODIA

Producent: Hefra

Linia: Rapsodia 

Ilość elementów: 6

Liczba osób: 6

Wykończenie: oksyda

Cena
288,62 zł
Ilośc
Ostatnie sztuki w magazynie

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda*

Opakowanie: typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane (posrebrzane) produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

Zestaw sztućców:

  • widelczyk do ciast – 6 sztuk (dł. 14,8 cm)

    Komplet widelców do ciasta modelu Rapsodia będzie doskonałym dodatkiem każdego kameralnego spotkania przy deserze i aromatycznej herbacie. Finezyjnie oplatający trzonek pęd kwiatowy zwieńcza jego nasadę w eksplozji kwitnącego pąka, tworząc zarazem dynamiczną i subtelną kompozycję.

   Uzupełnienie kompletu sztućców deserowych o zestaw widelczyków do ciasta pozwoli na przeniesienie walorów estetycznych również do zwieńczającego posiłek deseru. Zestaw umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniącym sztućce przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowane wnęki na każdy element zestawu uwydatniają detale sztućców, nadając im wyjątkową prezencję. Sztućce modelu Rapsodia to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.   

   Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.

   W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.

Producent: Hefra

Linia: Rapsodia 

Ilość elementów: 6

Liczba osób: 6

Wykończenie: oksyda

Zobacz także