HEFRA Zestaw posrebrzanych łyżeczek do herbaty OKSYDOWE 6 szt. AMERYKAŃSKIE

Producent: Hefra

Linia: Amerykańska

Ilość elementów: 6

Liczba osób: 6

Wykończenie: oksyda

Cena
244,72 zł
Ilośc
Ostatnie sztuki w magazynie

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: oksyda*

Opakowanie: typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane (posrebrzane) produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

Zestaw sztućców:

  • łyżeczka do herbaty – 6 sztuk (dł. 14,4 cm)

   Oryginalny zestaw łyżeczek do herbaty to doskonała propozycja, która uświetni każde popołudnie  spędzone przy tym ciepłym, aromatycznym napoju. Model Amerykański to ponadto wzór niezwykle subtelny, łączący motyw roślinny z zaokrągloną linią konturu. Wydłużony trzonek i zdobiący jego krańce motyw drobnej gałązki nadają całości lekkości i elegancji.

   Zestaw umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniącym sztućce przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowane wnęki na każdy element zestawu uwydatniają detale sztućców, nadając im wyjątkową prezencję. Sztućce modelu Amerykańskiego to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

   Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.

   W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami. 

*Oksydacja jest procesem nakładania na produkt tlenków powodujących naturalne przyciemnienie koloru srebra, aby wyroby były mniej podatne na działanie siarki zawartej w powietrzu nadającej z czasem srebru żółtawy kolor.

Producent: Hefra

Linia: Amerykańska

Ilość elementów: 6

Liczba osób: 6

Wykończenie: oksyda

Zobacz także