HEFRA Zestaw posrebrzanych sztućców obiadowych 24 szt. RAPSODIA

Producent: Hefra

Linia: Rapsodia

Ilość elementów: 24

Liczba osób: 6

Wykończenie: Platerowe srebro (próba 999)

Cena
1 726,02 zł
Ilośc
Ostatnie sztuki w magazynie

Materiał: platerowane srebro próba 999

Grubość powłoki srebrnej: 24 mikrony

Wykończenie: wysoki połysk

Opakowanie: typu flok

Gwarancja: Wszystkie platerowane srebrem produkty marki Hefra objęte są 7-letnią gwarancją.

Zestaw sztućców:

  • łyżka stołowa – 6 sztuk (dł. 20,5 cm)
  • widelec obiadowy – 6 sztuk (dł. 18,1 cm)
  • nóż obiadowy – 6 sztuk (dł. 22,1 cm)
  • łyżeczka do herbaty – 6 sztuk (dł. 14,4 cm)

   Sztućce Rapsodia to romantyczny model dla oczekujących oryginalnych i zaskakujących propozycji zdobień. Kontur jest podkreślony wewnętrzną linią zakończoną subtelnie wyrzeźbioną wypukłością, a trzon zdobią ornamenty przywodzące na myśl wiosenny, rozkwitający pęk. Intrygujące wykończenie boku trzonka stwarza efekt delikatnego zaokrąglenia, podkreślonego wysokim połyskiem.

   Zestaw umieszczany jest w trwałym i eleganckim opakowaniu typu flok, chroniący sztućce przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Idealnie dopasowane wnęki na każdy element zestawu uwydatniają detale sztućców, nadając im wyjątkową prezencję. Sztućce modelu Rapsodia to doskonały pomysł na prezent, który pozostanie rodzinną pamiątką dla kolejnych pokoleń.

   Sztućce marki Hefra posiadają walory nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne - są odpowiednie do użytku przez osoby uczulone na nikiel, a srebro, które jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych sprawia, że wykonane z niego sztućce rekomendowane są także dla dzieci.

   W celu przywrócenia blasku dłużej użytkowanych produktów srebrnych i platerowanych o wysokim połysku oraz oksydowanych, polecamy ich regularne przetarcie emulsją do czyszczenia. Przechowywanie ich w szczelnym i suchym miejscu będzie zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.

Producent: Hefra

Linia: Rapsodia

Ilość elementów: 24

Liczba osób: 6

Wykończenie: Platerowe srebro (próba 999)

Zobacz także