Valdinox rock brytfanna 32 x 21 cm prostokątna z pokrywą żaro (5,7 l+2,4 l)

Nowy produkt

VALDINOX ROCK BRYTFANNA 32x21CM PROSTOKĄTNA Z POKRYWĄ ŻARO (5,7L+2,4L)


Wymiary z pokrywą:

długość - 40cm
szerokość - 22cm
wysokość - 12,5cm

pojemność - 8,1L (5,7L + 2,4L)

Cena
159,99 zł
Ilośc
W magazynie

VALDINOX ROCK BRYTFANNA 32x21CM PROSTOKĄTNA Z POK. ŻARO (5,7L+2,4L)

 

VALDINOX ROCK BRYTFANNA 32x21CM PROSTOKĄTNA Z POKRYWĄ ŻARO (5,7L+2,4L)

 

 

 

• Gotowanie na gorących skałach i kamieniach jest jedną z najstarszych metod przygotowywania posiłków. Dziś sposób naszych przodków na nowo cieszy się ogromną popularnością.
• Jednym z elementów, który uczynił ten proces gotowania tak popularnym jest jego prostota. Nie trzeba wiele wysiłku i umiejętności aby w naczyniach z nieprzywieralną powłoką mineralną stworzyć przepyszne dania, bez większych problemów.
• Nowa linia naczyń kuchennych Valdinox - Rock wykonana w technologii forged jest gwarancją trwałości i niezwykłej użyteczności produktów.
• Powstałe w wyniku odkuwania naczynia, o grubych ściankach (5 mm) oraz wzmocnionym dnie, są jednocześnie twarde i mocne oraz błyskawicznie się nagrzewa  i  długo utrzymuje ciepło,  oszczędzając Twój czas i pieniądze.
• Technologia forged to unikalna metoda produkcji, która nadaje naczyniom extra siłę i ponadczasową wytrzymałość. Proces polega na kształtowaniu aluminium w bardzo wysokiej temperaturze przy użyciu potężnych skoncentrowanych sił nacisku. W ten sposób formowane aluminium zyskuje w każdym miejscu odpowiednią grubość i gęstość, a te z kolei przekładają się na maksymalną wydajność naczynia oraz niskie koszty eksploatacji.
• Brytfannę Valdinox Rock wewnątrz pokryto wysokiej jakości powłoką Dyflon o efekcie kamienia. Posiada ona doskonałe właściwości nieprzywieralne, które są podstawą zdrowego gotowania z niewielka ilością tłuszczu.
Mineralna powłoka wewnętrzna i zewnętrzna jest tak twarda i wytrzymała jak kamień oraz gładka i nieprzywierająca jak marmur.
• Połączenie mineralnej powłoki z aluminiowym korpusem gwarantuje, że każde danie przygotujemy znacznie szybciej i zawsze doprowadzimy je do perfekcji.
Szklane pokrywy żaroodporne; jej wypukły kształt zwiększa pojemność naczynia, a dzięki głębokim rantom wewnętrznym skroplona para z garnka nie zalewa kuchenek; specyficzny mikroklimat, który wytwarza się w naczyniu przykrytym żaroodporną pokrywą, nadaje potrawie kruchości i niepowtarzalnego aromatu.  
Dno na zewnątrz pokryte mineralną powłoką, która zabezpiecza przed osadzaniem się brudu.
• Naczynia można używać na wszystkich źródłach ciepła, również na kuchence indukcyjnej.

 

 • Pokrywa brytfanny służyć może za drugą osobną brytfannę; w jednej cenie otrzymujemy dwa niezależne naczynia.

 

• W prezentowanej brytfannie z wielką przyjemnością upieczmy spory kawał karkówki lub smaczną kaczkę faszerowaną jabłuszkami w majeranku.


Nowy produkt

VALDINOX ROCK BRYTFANNA 32x21CM PROSTOKĄTNA Z POKRYWĄ ŻARO (5,7L+2,4L)


Wymiary z pokrywą:

długość - 40cm
szerokość - 22cm
wysokość - 12,5cm

pojemność - 8,1L (5,7L + 2,4L)

Polecane produkty

12 innych produktów w tej samej kategorii: